Dom pod Skocznią - klimatyczne studio i pokoje gościnne.

Dom pod Skocznią

Nasz DOM POD SKOCZNIĄ położony jest przy cichej i spokojnej uliczce w bardzo atrakcyjnej części Zakopanego, w dzielnicy Parcele Urzędnicze blisko Wielkiej Krokwi-skoczni narciarskiej.Wokół dużo zieleni,miejsc spacerowych,ścieżka rowerowa.To dzielnica miasta uznawana za najładniejszą w Zakopanem.

Stąd wygodne wypady i dla narciarzy i dla turystów górskich(blisko szlaki turystyczne).Także goście preferujący spacery po słynnych Krupówkach dojdą do nich wygodnie i w krótkim czasie .

Proponujemy Państwu pobyt pod naszym dachem w klimatycznym i przytulnym STUDIU oraz bardzo wygodnych POKOJACH GOŚCINNYCH.

Przy domu miejsce parkingowe na cztery samochody. Oczywiście jest internet ;) bezprzewodowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcje

 

W pobliżu domu wyciągi narciarskie dla początkujących i najmłodszych narciarzy. Narty możemy przypiąć  pod domem i dojeżdżamy do samego wyciągu na Olimpie lub pod Skocznią. Zaawansowani narciarze natomiast mają blisko do Ronda Kuźnickiego gdzie czekają busy, które zawiozą ich pod samą kolejkę na Kasprowy Wierch. Latem w pobliskim lesie zaprasza Park Linowy oraz sokolnicy i sokoły a także zwierzyniec w którym wielką sympatią najmłodszych cieszą się sarny,jelenie i kozy.

W odległości ok. 400m zaczyna się Droga pod Reglami,którą dojdziemy do kilku pięknych dolin: Doliny Białego, Strążyskiej,Ku Dziurze i możemy zacząć wędrówkę po licznych stąd szlakach turystycznych.

Biegacze,rowerzyści mają w pobliżu tereny sportowe: stadion,ścieżkę rowerową,trasy biegowe,siłownię,

basen.Także goście preferujący spacery po słynnych Krupówkach nie zawiodą się gdyż dojdą do nich wygodnie w ok. 8 minut.

Zapraszamy pod nasz gościnny dach.

 

Cena za pobyt w naszym domu uzależniona jest od ilości osób , długości pobytu oraz sezonu.

Rezerwacje przyjmujemy najchętniej telefonicznie ( na numer stacjonarny w godzinach wieczornych lub na tel.komórkowy - cały dzień). Zostaje ona dokonana i potwierdzona po przysłaniu zaliczki na poczet pobytu.

 

Rezerwacja następuje po kontakcie, uzgodnieniu telefonicznym i przesłaniu zadatku z ustalonej kwoty na podane konto bankowe.

 

 

 

 

 

R

E

Z

E

R

W

A

C

J

A

Dom pod skocznią, ul. Zwierzyniecka 35, 34-500 Zakopane